Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Sieci

Rabat Detal Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • Bieżąca obsługa klientów

  • Realizowanie zadań sprzedażowych zgodnie z planem

  • Prezentacja oferty handlowej i usługowej

  • Budowanie dobrych i długofalowych relacji z partnerami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe FMCG, min. 2 lata, poparte sukcesami

  • Wysoka motywacja i ukierunkowanie na realizację celów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dyspozycyjność i umiejętność planowania swojej pracy

  • Sumienność i kreatywność w działaniu

  • Umiejętność negocjowania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawę + premię zadaniową

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia

  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)