Ta oferta pracy jest nieaktualna od 225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Esthetic Solutions AT s.c.

    Esthetic Solutions jest dynamicznie rozwijającą się spółką działającą w branży kosmetologii i medycyny estetycznej. Od 2011 roku, jako prekursor w branży, dostarcza produkty i usługi dla gabinetów medycyny estetycznej wykorzystując platformę e-commerce B2B. Stawianie na ciągły rozwój i innowacyjne pomysły sprawia,
    że firma nieprzerwanie utrzymuje się na pozycji lidera w branży.

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Budowanie skutecznych narzędzi wspierających rozwój sieci franczyzowej
    • Rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami
    • Koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia lokalu, realizacji zapisów umowy franczyzowej
    • Wsparcie biznesowe dla franczyzobiorców
    • Analiza rynku oraz aktualnych trendów rynkowych
    • Odpowiedzialność za realizację programu franczyzy

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • 2 lat doświadczenia w sprzedaży oferty franczyzowej
    • Znajomości trendów rynkowych oraz procesów biznesowych na rynku medycyny estetycznej
    • Wiedzy z zakresu funkcjonowania salonu kosmetycznego
    • Minimum średniego wykształcenia
    • Dobrej obsługi komputera i znajomości MS Office
    • Konsekwencji i systematyczności w działaniu
    • Pozytywnego nastawienia i otwartości
    • Czynnego prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Motywujący system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i organizacji pracy własnej
    • Udział w projektach i zadaniach mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki Dermatic.pl
    • Pakiet benefitów: medycznych, gastronomicznych, wsparcie prawne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Esthetic Solutions AT s.c. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest  Esthetic Solutions AT s.c.  z siedzibą w Poznaniu przy ul. Rodawskiej 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.