Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju sieci franczyzowej

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LUDZIE Z PASJĄ - ODWAŻNI W DECYZJACH - ODPOWIEDZIALNI W DZIAŁANIU

    Miejsce pracy: Suchy Las

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie kontrahentów zainteresowanych franczyzą Akademii Semilac;
    • przeprowadzanie rozmów biznesowych i uzgadnianie warunków umowy
    • weryfikacja lokalizacji nowo powstającej punktów franczyzowych
    • koordynowanie wsparcia marketingowego miedzy Akademiami franczyzowymi
    • tworzenie i aktualizacja wszystkich podręczników operacyjnych
    • opracowywanie bieżącego wsparcia handlowego dla kontrahentów
    • uczestnictwo w targach i eventach w nowych lokalizacjach
    • tworzenie programów zwiększających sprzedaż w punktach franczyzowych
    • wizytacje i audyty w punktach franczyzowych
    • analizowanie raportów sprzedaży i proponowanie działań naprawczych

    Oczekiwania wobec pracownika:

    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie 3 letnie jako przedstawiciel handlowy,
    • prawo jazdy kat B,
    • obsługa pakietu office,
    • umiejętność nawiązywania relacji z klientami,
    • asertywność.