Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Dystrybucja

    to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce, oferujący swoim klientom – właścicielom małych i średnich sklepów spożywczych – szeroki asortyment produktów w dobrych cenach, przyjazną obsługę oraz unikalne rozwiązania technologiczne.

    Aktualnie do naszego Działu Operacyjnego poszukujemy Kandydatów na poniższe stanowisko.

    Teren pracy: woj. wielkopolskie

    Kluczowe zadania:

    • Pozyskiwanie nowych Franczyzobiorców do sieci Groszek,
    • Analiza rynku na podległym terenie,
    • Wyszukiwanie i ocena lokalizacji pod kątem potencjału i standardów sieci,
    • Rozmowy i negocjacje z potencjalnymi Franczyzobiorcami nt. warunków przystąpienia do sieci,
    • Koordynowanie procesu dostosowania nowego Franczyzobiorcy do standardów sieci, m.in. w zakresie otwarcia sklepu, realizacji zapisów umowy franczyzowej.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie min. średnie,
    • Posiadać doświadczenie na mobilnym stanowisku sprzedażowym w branży FMCG - mile widziane,
    • Znać rynek sieci franczyzowych,
    • Być nastawiony na realizację celów przynoszących wysokie wynagrodzenie,
    • Samodzielnie działać i dobrze organizować pracę własną,
    • Wykazywać się inicjatywą i być operatywny w działaniu
    • Posiadać wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,
    • Dobrze znać pakiet MS Office,
    • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń,
    • Ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon,
    • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karty fitness, pikniki rodzinne, kolonie dla dzieci itp).
    opis