Specjalista ds. rozwoju sieci handlowej (grunty pod farmy fotowoltaiczne)

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna rozbudowa sieci handlowej na podległym terenie,

  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami biznesowymi w regionie,

  • aktywne pozyskiwanie i budowanie portfela Klientów,

  • odbywanie spotkań handlowych z właścicielami ziemskimi przekazanymi przez Centralę,

  • budowa i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,

  • zapewnienie Klientom najwyższej jakości obsługi zgodnie ze standardami Spółki - prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z właścicielami ziemskimi,

  • techniczna weryfikacja gruntów pod kątem przydatności pod budowę elektrowni słonecznych - zawieranie umów,

  • doskonalenie wiedzy z zakresu obrotu gruntami,

  • wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji,

  • przygotowanie cyklicznych raportów oraz analiz z wykorzystaniem MS Excel.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, logistyce, zakupach czy zarządzaniu projektami związanych z rozwojem sieci sprzedaży – Klient Biznesowy,

  • doświadczenie w branży OZE,

  • znajomość czytania map i rysunków technicznych,

  • nastawienia na wynik i realizację planów,

  • wysoka motywacja do pracy na samodzielnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy terenowej,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz analityczne myślenie,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pozyskiwaniu gruntów pod farmy PV,

  • własna sieć kontaktów (firmy, przedsiębiorcy rolni),

  • doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami (mile widziane w obrocie nieruchomościami gruntowymi).

To oferujemy

  • ambitną współpracę z pewnym Partnerem o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne),

  • współpracę B2B lub zatrudnienie na umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe z kartą paliwową, telefon, laptop oraz materiały marketingowe,

  • wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe,

  • benefity pozapłacowe: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne