Specjalista ds. rozwoju sieci i instalacji elektroenergetycznych

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.O firmie

  • Głogowska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Głogowska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie terminowej realizacji wszystkich czynności serwisowych i eksploatacyjnych, wymaganych prawem, DTR, warunkami gwarancji i ustaleniami własnymi oraz prowadzenie bieżącego monitoringu stanu technicznego,

  • realizacja zadań związanych z procesem: usuwania awarii oraz remontów i inwestycji,

  • planowanie, zlecanie, dokonywanie odbiorów i sprawdzeń, rozliczanie i kontrolowanie w zakresie zatwierdzonych do realizacji prac,

  • nadzorowanie prac związanych z oceną stanu technicznego sieci i instalacji, elektroenergetycznej,

  • kompleksowe prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej w obszarze powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • mających doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach lub chcących takowe doświadczenie uzyskać,

  • nastawionych na działanie,

  • lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi,

  • potrafiących dzielić czas na różne zadania projektowe,

  • doświadczonych w biznesowym osadzaniu podejmowanych działań.

To oferujemy

  • interesujący pakiet socjalny (m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci)

  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin

  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :)

  • program MultiSport

  • umowę o pracę na pełny etat

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe

  • parking na terenie MTP

  • obiady dofinansowane przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne