Specjalista ds. Rozwoju Sieci

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 2019-08-25
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2019-09-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doc 4 You Sp. z o.o.

    Największa placówka medyczna w Polsce oferująca lekarskie wizyty domowe (app.homedoctor.pl) poszukuje osób, które dołączą do zespołu współtworzącego sieć medyczną na terenie kraju.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • działania mające na celu zwiększenie ilości Placówek Partnerskich,
    • prowadzenie i aktualizowanie baz danych Placówek Partnerskich,
    • implementowanie do systemu oraz szkolenie Placówek Partnerskich
    • spotkania z potencjalnymi Partnerami oraz prezentacja warunków przystąpienia do Sieci Partnerskiej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i bezpośredniej,
    • nastawienie na cel i realizowanie założonych planów biznesowych,
    • umiejętność budowania relacji biznesowych oraz rozbudowane umiejętności komunikacyjne,
    • wysoka kultura osobista, sumienność w realizacji powierzonych zadań,
    • mile widziana znajomość branży medycznej.

    Oferujemy:

    • długofalową perspektywę rozwoju zawodowego,
    • samodzielność w realizacji obowiązków w przyjaznej atmosferze,
    • elastyczny grafik pracy (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00),
    • pakiet benefitów zawierający pakiet medyczny, kartę multisport
    • pracę w centrum Poznania (Rondo Kaponiera)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.