Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przyjmuję do wiadomości że: 1. Administratorem przetwarzanych danych osobowych jest: SESCOM S.A., ul. Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk, email: [email protected] 2. Inspektorem ochrony danych jest Wojciech Piasecki, email: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Sescom S.A.

Koordynator prac z podwykonawcami z j. niemieckim

Sescom S.A.O firmie

  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sescom S.A.

aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymanie efektywnej współpracy z podwykonawcami odpowiedzialnymi za realizację usług technicznych na terenie Niemiec, Austrii i innych krajów niemieckojęzycznych

  • Zapewnienie sprawnej współpracy pomiędzy spółką a podwykonawcami w zakresie organizacyjno – administracyjnym

  • Planowanie i realizacja działań mających na celu usprawnienie pracy i komunikacji z podwykonawcami

  • Poszukiwanie nowych podwykonawców, budowanie pozytywnych relacji i praca mająca na celu utrzymanie długotrwałej współpracy, negocjowanie warunków współpracy

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą/ koordynacją prac serwisu/klienta

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych, umiejętności negocjacyjne, handlowe

  • Łatwość w komunikacji ze współpracownikami i klientami na różnych poziomach organizacji

  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej w dynamicznym środowisku

  • Skrupulatność i zdolność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • Czynne prawo jazdy kat. B - możliwość wyjazdów do Klienta, na Targi

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Dogodną lokalizację biura i elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sescom S.A.

W Sescom na nowo definiujemy pojęcie Facility Management na rynku sieci handlowych. Według nas to stale ewoluujące rozwiązania zapewniające sprawność działania placówek, efektywność i konkurencyjność biznesu oraz wsparcie jego rozwoju.

Działamy na dużą skalę i jednocześnie dbamy o elastyczność naszych rozwiązań bliską start-upom.

Jesteśmy odważni, dynamiczni i solidni. Mierzymy wysoko i niezmiennie osiągamy cele.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy, prowokujemy i wykorzystujemy nadarzające się okazje biznesowe

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów