Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozwoju sieci usług

E100 International Trade Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie współpracy z myjniami, serwisami samochodowymi, parkingami należącymi do sieci usług E100
  • Rozwój sieci usług na rynku polskim poprzez poszukiwanie nowych punktów do współpracy
  • Samodzielne prowadzenie rozmów handlowych i zawieranie umów z nowymi dostawcami
  • Budowanie silnych relacji biznesowych
  • Wysyłanie do dostawców wszelkich materiałów reklamowych, informacyjnych oraz pozostałych niezbędnych do utrzymania współpracy
  • Aktywne badanie rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi takimi jak myjnie, parkingi, serwisy samochodowe
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i finalizowania transakcji z klientami/ partnerami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Elastyczność, wielozadaniowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność za poprawne wdrożenie procesów technologicznych i informatycznych do systemu współpracy ze stacjami paliw
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

To oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów
  • Umowa o pracę od początku współpracy
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Świąteczne niespodzianki
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

E100 International Trade Sp. z o.o.

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt, a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 20 lat obsługując ponad 20 000 klientów. Karta otwiera dostęp do 20 000 stacji paliw w 32 krajach, a w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 350 pracowników, a w ramach struktury międzynarodowej nasza grupa liczy ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na jakość i rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy do tego, aby rozwijać obszary, w których pracujemy na co dzień.

Dołącz do nas!

Specjalista ds. rozwoju sieci usług, pomorskie