Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozwoju spedycji morskiej

LOGARTO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta — międzynarodowej organizacji zajmującej się tworzeniem rozwiązań logistycznych w oparciu o transport lotniczy, morski i lądowy — poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. rozwoju usług spedycji morskiej.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie telefonów do potencjalnych klientów
  • Prowadzenie negocjacji
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów
  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i pozyskanymi klientami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy w branży TSL (np. spedytor morski, asystent spedytora morskiego i inne podobne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność
  • Determinacja
  • Chęć rozwoju w sprzedaży

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenie urlopowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Specjalista ds. rozwoju spedycji morskiej, Warszawa