Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży e-commerce

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.

  • Reglowa 4, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Reglowa 4

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kanałami sprzedaży B2C (Allegro, Amazon, Ebay)

  • Rozbudowa i optymalizacja strategii sprzedaży produktów

  • Szacowanie potencjału wprowadzanych produktów

  • Prowadzenie bieżącej analizy rynku oraz trendów w szeroko rozumianym obszarze eCommerce, monitorowanie i analizowanie działań konkurencji

  • Bieżąca obsługa i realizacja zamówień

  • Powiększanie portfolio produktowe firmy

  • Wyszukiwanie nowych dostawców oraz nawiązywanie z nimi współpracy

  • Negocjowanie umów z dostawcami oraz nadzór nad ich realizacją

  • Organizowanie transportu

  • Kontakt z agencjami celnymi

  • Konsolidowanie dostaw

  • Kontrola stanów magazynowych wystawianych produktów

  • Ustalanie polityki cenowej dla podległego asortymentu

  • Tworzenie raportów, analiz, zestawień

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie z portalem Allegro - warunek konieczny

  • Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę eCommerce

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

  • Determinacja w osiąganiu postawionych celów i realizacji zadań

  • Dobra znajomość języka angielskiego – weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej

Mile widziane

  • Znajomość innych platform typu: Amazon, eBay, Empik

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

  • Zniżki pracownicze na wybrane produkty

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

  • Pakiety opieki medycznej LUXMED

  • Możliwość nabycia karty Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Bea Beleza to nie tylko biznes. To więcej niż firma, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami tego sobie byśmy życzyli. Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

www.blog.beabeleza.pl // www.facebook.com/beabelezapolska

Przewiń do profilu firmy