Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży - Ekskluzywny Design Meblarski

WIRCHOMSKI Krzysztof WirchomskiO firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Marka Wirchomski , to od ponad 20 lat synonim meblarskiego kunsztu nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Wykonujemy wszechstronne prace z drewna, w tym meble, drzwi oraz zabudowy wnętrz, w oparciu o indywidualne projekty architektoniczne. To produkty o wyjątkowej wartości estetycznej i użytkowej. W celu intensyfikacji działań firmy poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY - EKSKLUZYWNY DESIGN MEBLARSKI

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Możliwość pracy mobilnej i nienormowany czas pracy
  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Możliwość kreatywności i rozwoju zawodowego
  • Korzystne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów – Polska, Europa
  • Nawiązywanie trwałej współpracy z pracowniami architektonicznymi
  • Nawiązywanie trwałej współpracy z developerami i głównymi inwestorami
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji niezbędnych do podpisania nowych kontraktów
  • Planowanie i monitorowanie dynamiki sprzedaży
  • Promowanie firmy w kraju i za granicą
  • Udział w przygotowywaniu strategii działań w social media na rynku polskim i zagranicznym
  • Opracowywanie informacji i raportów na potrzeby Kierownictwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży aranżacji ekskluzywnych wnętrz lub ekskluzywnej branży meblarskiej
  • Swoboda posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Kreatywność, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy