Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży eksportowej (branża ciężarowa)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    nr ref.: 6697

    Naszym klientem jest jeden z największych polskich dystrybutorów części zamiennych do samochodów ciężarowych, działający  na międzynarodowych rynkach od 25 lat.

    Region:

    Kraków, małopolskie

    KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

    • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
    • Monitorowanie zagranicznych rynków w celu poszukiwania nowych możliwości kierunków sprzedaży
    • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień

    WYMAGANIA:

    • Min. 2 letnie doświadczenie handlowe w obszarze sprzedaży eksportowej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub dowolnego języka obcego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Znajomość branży samochodów ciężarowych
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Otwartość, komunikatywność, dobra energia i kreatywność
    • Determinacja, zaangażowanie nastawienie na wyniki
    • Zorientowanie na klienta i łatwość nawiązywania kontaktów

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę pełną wyzwań
    • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

    bottom