Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Internetowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Organics Beauty Concept Agnieszka Kalin, Joanna Kwiecińska Ćwir S.C.

    Organics Beauty Concept

    Dystrybutor naturalnych i skutecznych profesjonalnych kosmetyków fyzjerskich na rynek Polski. Proponujemy salonom fryzjerskim i klientom detalicznym tylko to, co zdrowe i bezpieczne. Świadomie wybieramy najczystsze produkty z rynków światowych wyprodukowane w trosce o środowisko naturalne. Razem tworzymy zielone salony.

     częściowo praca zdalna

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoimi zadaniami będą:

    • rozwój sprzedaży internetowej zgodnie ze strategią sprzedaży firmy
    • zarządzanie i ciągła optymalizacja procesu sprzedaży online
    • śledzenie i monitoring trendów w reklamie online oraz analiza działań konkurencji i rekomendowanie nowych narzędzi, możliwości zaistnienia marki/produktu w Internecie
    • automatyzacja procesów sprzedażowych
    • udział w prowadzeniu działań z zakresu SEO/SEM
    • analiza skuteczności prowadzonych kampanii i raportowanie wyników
    • przygotowywanie prezentacji i raportów
    • proponowanie dodatkowych działań marketingowych w Internecie
    • wsparcie procesu pozyskania nowych klientów
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami
    • dbanie o kulturę organizacji oraz pozytywny wizerunek firmy

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenia wyższego
    • minimum 2-letniego doświadczenia w marketingu i sprzedaży internetowej
    • doświadczenia w planowaniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi w Internecie
    • kreatywności i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań z dziedziny digital marketingu
    • znajomości zasad i narzędzi SEM i SEO
    • samodzielności, staranności i dobrej organizacji pracy
    • gotowości do podejmowania wyzwań
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z siecią sprzedaży oraz z systemami CMS
    • znajomość Google Analitycs, Google Adwords, będzie dodatkowym atutem
    • zmysł handlowy i organizacyjny

    Co oferujemy?

    • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
    • samodzielność w działaniu i realną możliwość wpływu na kluczowe decyzje
    • profesjonalne środowisko pracy
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
    • miłą atmosferę pracy
    • wynagrodzenie w zależności od efektów pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W celu umożliwienia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na potrzeby rekrutacji, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych od momentu otrzymania dokumentów rekrutacyjnych będzie jest Organics Beauty Concept Agnieszka Kalin i Joanna Kwiecińska Ćwir Sp. c. z siedzibą w Warszawie, ul. Teligi 5/8, 02-777 Warszawa, NIP 5213668664, REGON 147158069.
    Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przesłanych dobrowolnie dokumentach będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych Spółki zgodnie z wyrażonymi zgodami. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit a i c RODO tj. zgoda oraz wypełnienie obowiązku prawnego wynikającego z art. 221 Kodeksu pracy.