Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

ASERTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kolbuszowa

    Kolbuszowa, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami z sektora publicznego, prywatnego oraz o profilu korporacyjnym

  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i partnerami biznesowymi

  • udział w kreowaniu strategii sprzedażowej firmy i jej realizacja

  • reprezentowanie firmy na rynku - udział m.in. w webinariach

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych i działań konkurencji

  • współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu sprzedażowego

  • uczestniczenie w realizacji projektów u klienta realizowanych przez Aserto

  • przygotowywanie materiałów sprzedażowych np. prezentacji

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży części zamiennych i gotowych wyrobów dla przemysłu

  • doświadczenie w obsłudze platform internetowych, w tym opartych na Magento

  • wiedzy odnośnie produktów i rozwiązań oferowanych w przemyśle

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności interpersonalnych oraz negocjacyjnych

  • wytrwałości w dążeniu do celu, motywacji i proaktywnej postawy

  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi partnerami oraz zespołem,

  • dobrej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie

  • premie uzależnione od wyników

  • sprzęt firmowy: laptop, telefon

  • samochód ( w przypadku dojazdu do klienta)

  • pracę zdalną i elastyczne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • przyjazną atmosferę pracy z kawą bez limitu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

ASERTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zajmujemy się kompleksowo sprzedażą części zamiennych do utrzymania ruchu. Jesteśmy integratorem dla firm i konsolidujemy wiele procesów zakupowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dlatego też poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań, umie poradzić sobie z kilkoma zadaniami na raz i przede wszystkim będzie wykazywała umiejętności negocjacyjne. Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, którą cechuje dynamizm działania oraz swoboda w kontaktach międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy