Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży na rynek niemiecki lub na rynek krajowy

Matplast Systemy OkienneO firmie

Matplast Systemy Okienne

Zygmunta Starego 24

Gliwice

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • stacjonarna oraz telefoniczna obsługa klientów
  • przygotowywanie wycen stolarki okiennej
  • doradztwo techniczne oraz negocjacje handlowe z klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie
  • realizacja planów sprzedażowych

Czego oczekujemy:

  • dla rynku niemieckiego - biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • doświadczenia w obsłudze klienta B2B
  • dla rynku krajowego doświadczenia w obsłudze klienta B2C oraz B2B
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych
  • budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych
  • zadaniowej organizacji czasu pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat.B

Co z nami zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja ) uzależniony od wyników
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne wdrożenie
  • szkolenia produktowe oraz techniczne
  • przyjazną atmosfera w zespole

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

FIRMA MATPLAST  Z  O.O.
Fabryka Okien i Drzwi PVC i ALU

Ogłoszenie archiwalne