Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży (Sales Developer)

Red Bull Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie (Częstochowa, Lubliniec, Kłobuck, Zawiercie, Myszków, Powiat Tarnogórski, Radomsko, Pajęczno, Koniecpol)

  • Zapewnienie dostępności produktu w obsługiwanych punktach

  • Dbałość o ekspozycje oraz lodówki Red Bull u klientów

  • Wprowadzanie promocji produktowych

  • Implementacja parametrów jakościowych firmy Red Bull

  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój jak najlepszych relacji biznesowych z klientami

  • Regularna weryfikacja bazy obsługiwanych klientów

  • Bliska współpraca z JSD w zakresie obsługi klientów, standardów pracy w obsługiwanych sklepach

Nasze wymagania

  • Mieszkasz w Częstochowie.

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub podobnym.

  • Angażujesz się w to, co robisz i cechuje Cię wysoka motywacja.

  • Jesteś osobą zorientowaną na wynik, a przy tym bardzo dobrze zorganizowaną.

  • Z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz relacje biznesowe.

  • Posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne .

  • Świetnie odnajdujesz się w pracy wielozadaniowej.

  • Potrafisz obsługiwać pakiet Ms Office.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz pracę w ciągłym ruchu.

  • Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie.

Dodatkowe informacje

Jako Specjalista/-ka ds. Rozwoju Sprzedaży będziesz nawiązywać kontakty handlowe oraz budować długotrwałe relacje z klientami na podległym terenie (Częstochowa, Lubliniec, Kłobuck, Zawiercie, Myszków, Powiat Tarnogórski, Radomsko, Pajęczno, Koniecpol). Będziesz miał/-a okazję wdrażać strategię sprzedażową firmy Red Bull. Twoje umiejętności negocjacyjne i otwartość na nowe wyzwania pomogą nam budować i rozwijać sieć konsumentów oraz zadbać o wizerunek najbardziej energetycznej marki w Polsce i na świecie!