Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży (Sales Developer)

Red Bull Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jako Specjalista/-ka ds. Rozwoju Sprzedaży będziesz nawiązywać kontakty handlowe oraz budować długotrwałe relacje z klientami na terenie Warszawy (Ochota) oraz okolic: Piaseczno, Piastów, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Nadarzyn. Będziesz miał/-a okazję wdrażać strategię sprzedażową firmy Red Bull. Twoje umiejętności negocjacyjne i otwartość na nowe wyzwania pomogą nam budować i  rozwijać sieć konsumentów oraz zadbać o wizerunek najbardziej energetycznej marki w Polsce i na świecie!

SPECJALISTA DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY (SALES DEVELOPER)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie
  • Zapewnienie dostępności produktu w obsługiwanych punktach
  • Dbałość o ekspozycje oraz lodówki Red Bull u klientów
  • Wprowadzanie promocji produktowych

PERFECT STORE

  • Implementacja parametrów jakościowych firmy Red Bull zgodnie z obowiązującą strategią

APLIKUJ, JEŻELI:

1. Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub podobnym
2. Angażujesz się w to, co robisz i cechuje Cię wysoka motywacja
3. Jesteś osobą zorientowaną na wynik, a przy tym bardzo dobrze zorganizowaną
4. Z łatwością nawiązujesz i utrzymujesz relacje biznesowe
5. Posiadasz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
6. Świetnie odnajdujesz się w pracy wielozadaniowej
7. Potrafisz obsługiwać pakiet Ms Office
8. Posiadasz prawo jazdy kat. B i lubisz pracę w ciągłym ruchu
9. Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie
Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego, prowadzonego poprzez firmę zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r.”

RELACJE Z KLIENTAMI

  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój jak najlepszych relacji biznesowych z klientami
  • Regularna weryfikacja bazy obsługiwanych klientów

ROZWÓJ OSOBISTY

  • Gotowość na rozwój kompetencji w zakresie komunikacji, negocjacji oraz analizy danych
  • Samodzielność oraz otwartość na nowe wyzwania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy