Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Archimedes Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii sprzedażowych

  • poszukiwanie i obsługa nowych klientów na wyznaczonym obszarze

  • pogłębianie sprzedaży o nowe kategorie asortymentowe

  • współpraca z działem produkcyjnym i technicznym w zakresie sprzedaży projektów

  • negocjacje warunków handlowych

  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • gotowość do pracy z produktami technicznymi

  • zaawansowane umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe i analityczne

  • znajomość technik badania potrzeb klienta

  • umiejętność organizacji czasu pracy oraz realizacja wyznaczonych celów

  • umiejętność komunikacji zespołowej opartej o narzędzia w chmurze oraz narzędzia komunikacji mobilnej

  • gotowość do pracy z innowacyjnymi narzędziami sprzedażowymi

  • wysoka kultura osobista i etyka pracy

  • gotowość do rozwoju umiejętności zwiększających wyniki pracy

To oferujemy

  • wynagrodzenie oparte o pensję podstawową i premię zadaniową

  • kompleksową ofertę handlową, dającą duże możliwości sprzedażowe

  • możliwość dotarcia do wielu branż przemysłowych

  • pracę w partnerskiej atmosferze według najwyższych standardów

  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • długofalową współpracę

  • możliwości rozwojowe dopasowane do potrzeb stanowiska

  • nowoczesne narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych

  • atrakcyjne i użyteczne benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Archimedes Sp. z o.o.

Archimedes Sp. z o.o. to firma zajmująca się doborem, produkcją oraz dystrybucją maszyn, urządzeń oraz podzespołów przemysłowych. Siedziba mieści się w Toruniu, a oddział firmy w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy naszym klientom ponad 150.000 różnego rodzaju urządzeń i części, z których większość dostępna jest z magazynu. Zaplecze firmy Archimedes stanowią biura, centra produkcyjne oraz magazyny o powierzchni ponad 4000m². Współpracujemy z dostawcami z całego świata. Nasz zespół to ponad 100 doświadczonych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce i stanowisko pracy osób zatrudnionych:

  • 1 kandydat - Polska północna: województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie

  • 1 kandydat - Polska zachodnia: województwo wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie