Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży

Sulimar Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SULIMAR Sp. z o.o. od blisko 30 lat zajmuje się produkcją piwa i napojów. Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się browarów regionalnych w Polsce, znaczącym usługodawcą w zakresie rozlewu i dystrybucji napojów a także cenionym w kraju i zagranicą producentem w obszarze marek własnych. Jakość naszych produktów potwierdzają przyznane nam międzynarodowe certyfikaty IFS i BRC.

W związku z rozwojem, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY
Region: mazowieckie

Zadania na stanowisku:

  • Budowanie relacji biznesowych z partnerami handlowymi,
  • Prowadzenie kompleksowej obsługi Klientów (negocjacje, ustalenia, ekspozycje, monitoring cen, realizacje dostaw, płatności),
  • Realizacja planów sprzedażowych i zapewnienie dla produktów pracodawcy odpowiedniej dostępności numerycznej,
  • Egzekucja ustaleń centralnych,
  • Organizacja oraz rozliczanie dodatkowych lokalnych aktywności promocyjnych,
  • Instalowanie i kontrola jakości materiałów reklamowych,
  • Systematyczne raportowanie wyników działań,
  • Planowanie i regularne wizytowanie punktów w kanale rynku, zgodnie z wyznaczonymi celami przez pracodawcę,
  • Prowadzenie aktualizacji bazy punktów na powierzonym obszarze działania,
  • Kontrola w punktach sprzedaży poziomu zapasów oraz dat przydatności do spożycia,
  • Wprowadzanie nowych produktów.
Teren pracy: Warszawa, mazowieckie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w handlu poparte wiedzą i dokonaniami,
  • Doświadczenia zawodowego w branży FMCG,
  • Zorientowania na osiąganie zamierzonych celów,
  • Bardzo dobrych umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • Systematyczności, zorganizowania i wysokiego stopnia zaangażowania w pracę,
  • Prawa jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy,
  • Telefon komórkowy.

Mile widziane osoby zamieszkałe w Warszawie.

Prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem w tytule: "SPECJALISTA DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY"
Zastrzegamy sobie prawo do nie odpowiadania na oferty niespełniające wymogów zawartych w ogłoszeniu. Prosimy o dopisanie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy