Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ADVANCED DISINFECTION SOLUTIONS SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Krucza 16/22 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

ADVANCED DISINFECTION SOLUTIONS S.A.

umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 00050 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Krucza 16/22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Krucza 16/22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • skuteczna sprzedaż sprzętu innowacyjnego do dezynfekcji na terenie Warszawy i całej Polski

  • generowanie leadów i budowanie efektywnej bazy klientów

  • prezentowanie informacji o produktach oraz prowadzenie szkoleń klientów w zakresie ich działania,

  • negocjowanie warunków transakcji i ustalanie warunków współpracy

  • analizowanie sytuacji rynkowej oraz planowanie, wdrażanie, realizowanie sprzedaży

  • raportowanie prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • co najmniej dwa lata doświadczenia w sprzedaży,

  • nastawienie na wyniki oraz motywacja do intensywnej pracy,

  • zarażasz pozytywną energią

  • odwaga, pewność siebie i wysoka kultura osobista,

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowa cywilno-prawna bądź B2B

  • transparentne warunki finansowe, wysokie prowizje sprzedażowe (brak górnego pułapu prowizji),

  • wsparcie sprzedażowe,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, której oferta jest jedną z nielicznych na polskim rynku, co stwarza ogromne możliwości rozwoju

  • niekorporacyjne relacje i możliwość kreowania własnego stanowiska pracy,

  • biuro w centrum Warszawy.

O nas

Jesteśmy firmą, która oferuje swoim klientom najlepsze i innowacyjne rozwiązania z dziedziny dezynfekcji pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy roboty i urządzenia, które wykorzystują nowoczesną technologię - dezynfekcje światłem UV-C. Jesteśmy nowoczesną spółką technologiczną, która posiada innowacyjne podejście do sposobów dezynfekcji. Naszym celem jest oferowania ciekawych i progresywnych rozwiązań, które ułatwiają bezpieczne życie milionów ludzi. Wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebom dotyczących kwestii bezpieczeństwa w miejscach użyteczności publicznej, oferujemy innowacyjne rozwiązania z bezpośrednią ekspozycją, świata UVC w formie robotów autonomicznych i automatycznych, oczyszczacze powietrza UVC oraz systemy opraw oświetleniowych.

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebom dotyczących kwestii bezpieczeństwa w miejscach użyteczności publicznej, oferujemy innowacyjne rozwiązania z bezpośrednią ekspozycją świata UVC w formie robotów autonomicznych i automatycznych, oraz systemów opraw oświetleniowych.

Nasze usługi i innowacyjne urządzenia skierowane są dla przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników, a także zmniejszyć koszty. Roboty do dezynfekcji idealnie sprawdzą się w hotelach, magazynach, szpitalach, klinikach medycznych, salonach kosmetycznych czy halach produkcyjnych. Roboty to także świetna inwestycja dla firm sprzątających i zajmujących się dezynfekcją, które mogą rozszerzyć swoje usługi. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy możliwość finansowania zakupu urządzenia - na naprawdę atrakcyjnych warunkach.