Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eMAG jest jednym z największych sklepów internetowych w regionie. Działamy w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. eMAG to organizacja, w której mimo 15 lat obecności na rynku wciąż panuje kultura start-upu. Chcemy, by klienci internetowi byli naszymi partnerami, nie pozycją w excelu – naszym zadaniem jest pomóc im oszczędzać czas i pieniądze. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zmienić branże e-commerce w Polsce. Jeśli podzielasz nasze wartości, a dodatkowo chcesz pracować w najlepiej skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Warszawie - dołącz do nas! Wspólnie twórzmy kolejne rozdziały historii eMAG!

    Miejsce pracy: Warszawa
    NURS_06/2018

    Zadania:

    • Analiza potrzeb Partnerów Biznesowych
    • Aktywny rozwój współpracy z Partnerami
    • Odpowiedzialność za dedykowane portfolio Partnerów
    • Prowadzenie negocjacji i ustalanie warunków współpracy
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z Partnerami
    • Raportowanie postępów pracy

     Oczekiwania formalne:

    • Wiedza i zainteresowanie rynkiem B2B
    • Min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    Kluczowe kompetencje:

    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • Zorientowanie na realizację celów
    • Elastyczność i przedsiębiorczość w codziennej pracy w zmiennym otoczeniu
    • Świetna organizacja pracy

    Oferta:

    • Interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów
    • Możliwość poznania branży e-commerce
    • Współpracę na umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
    • Bogatym pakietem socjalnym (opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, nauki języka angielskiego itd…)
    • Luźną atmosferę współpracy
    • Pracę w świetnie skomunikowanym biurze koło Metro / Dworca Gdańskiego w Warszawie

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.