Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży z językiem niemieckim

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynku niemieckim

  • Wsparcie procesu sprzedaży

  • Tłumaczenie materiałów sprzedażowych i marketingowych (m.in. opisy produktów, oferty, prezentacje, katalogi, ulotki)

  • Aktualizacja ofert obejmujących rynek niemiecki

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego i niemieckiego

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży/pracy biurowej

  • Znajomość rynku niemieckiego (mile widziana branża dermokosmetyków oraz medycyny estetycznej)

  • Wysoki poziom inicjatywy, otwartość, zdolności akwizycyjne i sprzedażowe oraz przedsiębiorczy sposób myślenia i działania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Powerpoint)

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia prezentacji na bazie dostarczonych informacji

  • Dyspozycyjność i skrupulatność

  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych do Niemiec

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę stacjonarną w pełnym wymiarze etatu w siedzibie firmy

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, komórka

  • Profesjonalne szkolenia produktowe

  • Benefity (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Przyjazną atmosferę i zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

Naszym Klientem jest światowej klasy producent dermokosmetyków do użytku domowego i profesjonalnego. Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami. Dzięki prężnej sieci dystrybutorów preparaty firmy są dostępne na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy