Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju

  • Świecie, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VEOLIA PÓŁNOC
      poszukuje kandydatów na stanowisko

    SPECJALISTA DS. ROZWOJU

    Miejsce pracy: Świecie

    ZADANIA:

    • Aktywnie pozyskuje nowych klientów w zakresie rozwoju organicznego oraz zarządza procesem podpisania umowy (ofertowanie, przygotowanie bp, przygotowanie umowy)
    • Buduje relacje z Klientami min. Zarządcami Nieruchomości, Wspólnotami Mieszkaniowymi, Spółdzielniami Mieszkaniowymi, Instytucjami Publicznymi
    • Pozyskuje nowych klientów w zakresie produktów sprzedaży okołoenergetycznych
    • Pozyskuje nowych klientów w zakresie białych certyfikatów oraz zarządza procesem podpisania umowy.
    • Prowadzi analizę rynku ciepłowniczego w miastach Veolii Północ
    • Współuczestniczy w pracach działu technicznego związanych z rozpatrywaniem wniosku o przyłączenie do sieci oraz realizacji inwestycji przyłączeniowych

    WYMAGANIA:

    • Minimum 3 lata doświadczenia przy realizacji złożonych projektów handlowych;
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie relacji z Klientami;
    • Silna orientacja na realizację celów;
    • Autonomia w realizacji powierzonych zadań;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość zagadnień finansowych i budowanie biznesplanów;
    • Oczekujemy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

    OFERUJEMY:

    • Bezpośredni wpływ na rozwój organizacji;
    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze;
    • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Roczną premię uznaniową
    • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

    bottom