Specjalista ds. Rozwoju Systemów Gospodarowania Wodami Opadowymi

Grupa Kapitałowa AQUANET S. A. O firmie

  • Serbska 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa AQUANET S. A.

Serbska 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • budowa i utrzymanie modelu hydraulicznego systemu gospodarowania wodami opadowymi na terenie m. Poznania;

  • wykonywanie analiz hydraulicznych przy użyciu modelu hydraulicznego;

  • nadzór nad pracą urządzeń pomiarowych (deszczomierze, przepływomierze);

  • planowanie działań inwestycyjnych, w tym współpraca przy realizacji działań inwestycyjnych;

  • prowadzenie spraw z zakresu planowania i rozwoju;

  • przygotowanie zleceń dla wykonania opracowań koncepcyjnych i programowych;

  • planowanie działań modernizacyjnych w oparciu o model hydrauliczny.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Środowiska;

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków;

  • dobra znajomość zagadnień budowy i eksploatacji sieci i obiektów wod.-kan.;

  • dobra znajomość przepisów prawa z zakresu ustaw i norm branży wod.-kan.;

  • dobra znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska i ustawy o odpadach;

  • znajomości prawa budowlanego;

  • prawo jazdy kat. B;

  • bardzo dobra znajomości MS Office;

  • zaangażowanie, komunikatywność, asertywność, dobra organizacja pracy;

  • dążenie do rozwoju zawodowego i otwartość na zmiany;

  • mile widziane uprawnienia budowlane w branży wod. - kan.

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną;

  • umowę o pracę;

  • nowoczesne technologie;

  • rozwój zawodowy.

W związku z rozszerzeniem działalności Grupy Kapitałowej AQUANET S. A. o gospodarowanie wodami opadowymi i roztopowymi na terenie Miasta Poznania poszukujemy do nowo powstałej spółki zależnej kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Systemów Gospodarowania Wodami Opadowymi

Przewiń do profilu firmy