Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozwoju Systemów Informatycznych

SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Sanok

    Sanok, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój oraz administrację techniczną i funkcjonalną systemów informatycznych m.in. SAP ERP, WMS lub/i EDI.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem informatycznym (mile widziane doświadczenie w roli analityka procesów biznesowych lub umiejętność modelowania procesów biznesowych)

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej / logistycznej

  • wskazana znajomość jednego lub kilku popularnych języków programowania

  • znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe (informatyczne / techniczne / ekonomiczne)

  • zaangażowanie i orientacja na potrzeby biznesu

  • samodzielność i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • wysokie zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • możliwość awansu finansowego powiązanego ze wzrostem kwalifikacji

  • dobrą atmosferę pracy

  • ciekawe i zróżnicowane zadania

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych

SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA

Sanok Rubber Company S.A. czołowy producent wyrobów gumowych, gumowo-metalowych oraz kombinacji gumy z innymi tworzywami w związku ze swoim dynamicznym rozwojem na rynku krajowym i zagranicznym, poszukuje kandydatów, którzy chcą doskonalić swoje zainteresowania zawodowe.

Przewiń do profilu firmy