Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju systemów informatycznych

Krajowa Spółka Cukrowa SAO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Specjalista ds. rozwoju systemów informatycznych w Biurze Informatyki

Nr referencyjny:

CENSU_SRSI

Miejsce świadczenia pracy:

Toruń

Zakres obowiązków:

  • dbanie o rozwój systemów IT
  • zbieranie wymagań i analiza biznesowa systemów informatycznych
  • współpraca z biznesem
  • zarządzanie projektami prowadzonymi przez nasz zespół

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • preferowane wykształcenie wyższe w obszarze informatyki
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie nowymi technologiami i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwach
  • zaangażowanie i chęć podejmowania wyzwań
  • komunikatywność
  • umiejętność zbierania i analizowania wymagań oraz prowadzenia projektów
  • kreatywność i chęć podejmowania wyzwań
  • mile widziana znajomość języków SQL, PL SQL, C#, T-SQL
  • znajomość rozwiązań typu Business Intelligence oraz baz danych (ORACLE, MS SQL) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, karta Multisport, PPE)

Data ważności ogłoszenia:

2020-09-30

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 30 września 2020 r.
za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy