Oferta pracy

Specjalista ds. Rozwoju Systemów Logistycznych

ILS Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Zakroczym

    Zakroczym, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie i rozwój systemu zarządzania transportem TMS w oddziałach zagranicznych

  • Wsparcie i rozwój systemu do rejestracji i rozwiązywania niezgodności w dostawach do oddziałów zagranicznych

  • Wsparcie w projekcie budowy nowego systemu premiowego

  • Współpraca z wewnętrznymi oraz zewnętrznymi dostawcami oprogramowania

  • Analiza wymagań biznesowych zgłaszanych przez właścicieli biznesowych

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne, również we współpracy z osobami o ograniczonej wiedzy technicznej

  • Dobre zrozumienie działania typowych procesów biznesowych średnich i dużych organizacji oraz metod prowadzenia projektów informatycznych

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych np. w notacji BPMN

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Pragmatyczne podejście i zdolność osiągania kompromisów

  • Samodzielność, sumienność i dokładność

  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania

  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym na poziomie C1 oraz znajomości pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość SQL

  • Doświadczenie w rozwijaniu oprogramowania

To oferujemy

  • Pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej firmie

  • Udział w ciekawych projektach rozwoju systemów informatycznych

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy

  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz pozytywną atmosferę w firmie

  • Udział w szkoleniach rozwojowych

ILS Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa Inter Cars

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A do działu Do Działu Rozwoju Logistyki poszukujemy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy