Specjalista ds. rozwoju systemów MS Office 365, MS Dynamics CRM

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań do systemów MS

  • Projektowanie oraz wdrażanie rozwiązań Microsoft Dynamics CRM w obszarach takich jak sprzedaż, marketing oraz obsługa klienta

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności aplikacji biznesowych

  • Rozwój i utrzymanie rozwiązań Microsoft Dynamics MS Office 365

  • Testowanie aplikacji w zakresie wdrażanych funkcjonalności oraz integracji pomiędzy systemami

  • Projektowanie oraz tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

  • Udział w automatyzacji procesów w firmie

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów IT

  • Praca w modelu wytwarzania oprogramowania we współpracy z zewnętrznymi podmiotami oraz zespołami programistów

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka oraz kierunki pokrewne)

  • Potrafisz sprawnie komunikować się w środowisku biznesowym oraz IT

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, lubisz pracować z danymi

  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji swojego czasu pracy

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy z Microsoft Dynamics CRM, MS Office 365

  • Bardzo dobra znajomość platformy .NET

  • Bardzo dobra znajomość języków C# oraz JScript

  • Mile widziana znajomość technologii Azure

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dopuszczamy współpracę B&B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe w tym: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport

  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT wykorzystywanymi w zarządzaniu przedsiębiorstwami

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz obsługi MS Dynamics NAV, CRM, Qlik

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.