Specjalista ds. Rozwoju Systemów Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
    Czy wiesz że:
    • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
    • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
    • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
    • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
    • Jesteśmy partnerem CIMA i ACCA?

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Rozwój systemów raportowania w zakresie planowania i konsolidacji
    • Administrowanie systemem planowania finansowego
    • Kreowanie rozwiązań planistycznych wykorzystujących SAP BPC oraz arkusze kalkulacyjne
    • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy z systemem SAP BPC
    • Utrzymywanie i rozwój site’ów sharepointowych dla Działu Kontrolingu
    • Optymalizacja procesów i skracanie czasu ich trwania
    • Wsparcie BPO (Business Proces Owner) we wdrażaniu nowych rozwiązań i optymalizacji istniejących w zakresie procesów kontrolingowych i raportowania
    • Tworzenie i standaryzacja raportów zarządczych dla Zarządu Grupy, Rady Nadzorczej i Biznes Partnerów

    Czego poszukujemy:

    • Minimum 2 letniego doświadczenia w administrowaniu i rozwijaniu systemów finansowych
    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki studiów: ekonomiczne, techniczne, informatyczne)
    • Bardzo dobrej znajomości programu Excel i programowania w języku VBA
    • Znajomości SAP BW (BEx Analyzer)
    • Znajomości SAP BW/IP (Integrated Planning), SAP HANA, dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w języku FOX
    • Znajomości Microsoft Sharepoint (tworzenie list, bibliotek, workflow’ów)
    • Wiedzy na temat hurtowni danych
    • Znajomości języka angielskiego (poziom umożliwiający swobodną komunikację, tworzenie prezentacji i dokumentacji w tym języku)
    • Wysoce rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
    • Samodzielności i efektywnego zarządzania czasem
    • Znajomość SAP BPC for Netweaver od strony administratora biznesowego (kreowanie modeli, tworzenie i utrzymywanie skryptów) będzie mile widziana

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników indywidualnych i firmowych
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
    Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?