Specjalista ds. Rozwoju Systemów (w roli analityk biznesowo-systemowy)

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Pilotów 2

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SCRUM

Mile widziane

  • XML

  • SQL

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • udział w strategicznym dla naszej organizacji i ciekawym projekcie
  • analiza i modelowanie procesów biznesowych (posprzedażowy proces monitoringu dla Klienta Biznesowego),
  • zbieranie, analiza i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności,
  • tworzenie specyfikacji ekstraktów do Hurtowni Danych
  • wypracowywanie nowych rozwiązań w ramach powierzonych zadań,
  • zwinna współpraca z wewnętrznym klientem oraz zespołami programistów i testerów w środowisku SCRUM,
  • wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów IT.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka),
  • posiadasz doświadczenie w dokumentowaniu wymagań biznesowo-systemowych,
  • znasz przebieg procesów: kredytowego i posprzedażowego monitoringu dla Klienta Biznesowego,
  • posiadasz doświadczenie we wdrożeniach wspieranych SCRUM
  • potrafisz rozwiązywać problemy i szukać alternatywnych rozwiązań,
  • potrafisz sprawnie komunikować się w środowisku biznesowym oraz IT,
  • posiadasz umiejętność dobrej organizacji swojego czasu pracy,
  • cechuje Cię samodzielność, wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność za prowadzone prace.

  • znajomość podstaw XML,
  • znajomość narzędzi służących do modelowania procesów np. Enterprise Architect,
  • znajomość SQL i umiejętność sprawnego poruszania się w bazach danych
  • Znajomość JIRA, Confluence.

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej,
  • udział w projekcie strategicznym polegającym na budowie od zera nowego procesu monitoringu dla Klienta Biznesowego,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Aktualne oferty pracodawcy
AGRA/2402/2022/X

Specjalista ds. Rozwoju Systemów (w roli analityk biznesowo-systemowy), Pilotów 2, Prądnik Czerwony, Kraków