Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Sztywnych Pian Poliuretanowych

  • Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCC Rokita SA z siedzibą w Brzegu Dolnym należy do międzynarodowej grupy PCC działającej w branży chemicznej, energetycznej i transportowej, oferującej produkty na wielu rynkach świata i funkcjonującej w oparciu o standardy najwyższej jakości.
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Nr ref. SRP/KR/2015
    Miejsce pracy: Brzeg Dolny

    Zakres zadań:

    • wdrażanie nowych produktów poliuretanowych
    • tworzenie i udoskonalanie receptur do produkcji pian poliuretanowych
    • realizacja nowych projektów w obszarze pian poliuretanowych

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego chemicznego
    • doświadczenie w branży poliuretanowej (mile widziane OCF i/lub inne poliuretany sztywne)
    • dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
    • zaangażowania w wykonywane zadania
    • otwartości i kreatywności do podejmowania nowych tematów
    • bardzo dobrej znajomości MS Office

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w interesujących pracach badawczych
    • Rozwój kompetencji i możliwość pracy w bardzo znaczącej w branży chemicznej Grupie Kapitałowej PCC Rokita SA
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ lub na adres:

    CWB Partner Sp. z o.o.

    Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
    ul. Sienkiewicza 4
    56-120 Brzeg Dolny

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.