Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozwoju Treści i SEO

Ziko Apteka sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, aktualizacja i optymalizacja treści opisów produktów na stronie sklepu internetowego
  • Odpowiedzialność za rozwój treści podstron produktowych i bloga
  • Optymalizacja witryn pod kątem SEO
  • Aktywna współpraca z agencją SEO
  • Tworzenie i wdrażanie opisów kategorii, stron informacyjnych oraz landing page
  • Koordynowanie współpracy z agencjami i copywriterami w zakresie przygotowywanych treści i artykułów
  • Wdrażanie Rich-content
  • Aktualizowanie zdjęć produktów przy współpracy z grafikiem
  • Poszukiwanie, proponowanie i kreowanie nowych tematów na rozwój treści sklepu internetowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży e-commerce na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu e-commerce i marketingu internetowego
  • Znajomość narzędzi i zagadnień związanych z SEO
  • Podstawowa znajomość HTML/CSS
  • Znajomość aplikacji Google Analytics
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści tzw. „lekkie pióro”
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, staranność i terminowość
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie przy optymalizacji stron (on-site SEO)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia e-learningowe
  • Szkolenia stacjonarne
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ziko Apteka sp. z o.o.

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Specjalista ds. Rozwoju Treści i SEO, Kraków