Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju usług głosowych VOIP

Supermedia Sp. z o.o.

Kamionkowska 45

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja systemów telefonii VoIP, urządzeń sieciowych i uruchamianie usług głosowych

  • Obsługa klientów w ramach II i III linii wsparcia usług głosowych

  • Bieżące administrowanie Systemami głosowymi Supermedia

  • Projektowanie, optymalizacja, rozbudowa Systemów oraz usług świadczonych za ich pośrednictwem

  • Współpraca z podwykonawcami świadczącymi usługi głosowe na rzecz firmy Supermedia

  • Organizacja instalacji usług

  • Komunikacja z klientem poprzez wszystkie dostępne kanały komunikacji

  • Wdrażanie i proponowanie nowych pomysłów rozwoju działu, usług i rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrożeniach i serwisie systemów VOIP

  • Umiejętność konfigurowania sprzętu sieciowego i urządzeń VOIP

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność prowadzenia przejrzystej dokumentacji

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

Szybki proces rekrutacji, pracę w pełnym wymiarze czasu, umowa o pracę, pakiet usług medycznych

O nas

SUPERMEDIA Sp. z o.o., firma z branży telekomunikacyjnej, dostawca internetu światłowodowego. Należymy do Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce.