Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozwoju

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac związanych z uzyskiwaniem uzgodnień i pozwoleń w procesie inwestycyjnym,

  • Przygotowywanie raportów, opracowań i analiz na potrzeby realizowanych inwestycji,

  • Uczestnictwo w negocjacjach przy nabywaniu nieruchomości,

  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów, pośrednikami, władzami samorządowym i innymi podmiotami w sprawie pozyskiwania terenów inwestycyjnych,

  • Uczestnictwo w koordynacji procesu projektowego

  • Przygotowywanie i realizacja prezentacji handlowych dla klientów, kontrahentów i instytucji publicznych w zakresie prowadzonych inwestycji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy w środowisku biznesowym (instytucje publiczne/rzeczoznawcy/projektanci/architekci/firmy usługowe)

  • Język angielski – niezbędna znajomość na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Wymagająca praca w dynamicznym środowisku nastawionym na realizację założonych celów

  • Szkolenia i rozwój w ramach firmy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.

White Star Real Estate sp. z o.o., wiodący developer na rynku nieruchomości biurowych, przemysłowych, handlowych, i mieszkaniowych poszukuje na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy