Oferta pracy

Specjalista ds. rozwoju zasobów ludzkich

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rozwojowych poprzez zarządzanie: szkoleniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, procesem oceny pracowników, rozwojem zawodowym (ścieżki kariery, plany sukcesji)

  • administrowanie systemami premiowymi i motywacyjnymi oraz tworzenie regulacji, procedur i polityk na potrzeby HR

  • wsparcie menadżerów w projektach HR,

  • samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych (rekrutacja end to end w tym na stanowiska menadżerskie)

  • tworzenie zestawień, raportów i analiz

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • min.2 lata doświadczenia w HR,

  • mile widziane doświadczenie w rekrutacji na stanowiska inżynierskie/techniczne w branży budowlanej,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów HR (proces szkoleniowy, onboarding pracowników, ocena roczna itp.)

  • wysokie umiejętności analityczne,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • znajomość programu SAP mile widziana,

  • umiejętność budowania relacji biznesowych, nastawienie na realizację zadań i celów,

  • innowacyjne podejście i dynamizm w działaniu,

  • mile widziana znajomość przepisów prawa pracy i doświadczenie w procesach twardego HR.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i szkoleniach,

  • elastyczny czas pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

  • możliwość realizacji ciekawych pomysłów,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • udział w kampaniach społecznych

  • karta Multisport

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy