Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. RPA

ONWELO S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Karolkowa 30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, budowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań automatyzujących z wykorzystaniem narzędzi RPA
  • Uczestnictwo w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu docelowych modeli biznesowych opartych na cyfryzacji pracy
  • Merytoryczny nadzór nad przygotowaniem dokumentacji oraz projektem, budową i implementacją rozwiązania
  • Definiowanie potrzeb i wymagań biznesowych we współpracy z klientem
  • Wspieranie klienta w identyfikacji możliwości automatyzacji (analiza procesów biznesowych, przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w budowie i produkcyjnym wdrażaniu rozwiązań z wykorzystaniem rozwiązań klasy RPA (np. UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere,)
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w obszarze IT lub w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów
  • Odznaczasz się umiejętnością logicznego myślenia i strukturyzowania oraz analizą i syntezą danych
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna

Specjalista ds. RPA, Karolkowa 30, Warszawa