Oferta pracy

Specjalista ds. RPA

ONWELO S.A.O firmie

  • Karolkowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONWELO S.A.

Karolkowa 30

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

  • UiPath

  • Blue Prism

  • Automation Anywhere

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, budowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań automatyzacyjnych z wykorzystaniem narzędzi RPA

  • Uczestniczenie w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu docelowych modeli biznesowych opartych na cyfryzacji pracy

  • Pełnienie merytorycznego nadzoru nad przygotowaniem dokumentacji oraz projektem i budową i implementacją rozwiązania

  • Definiowanie potrzeb i wymagań biznesowych we współpracy z klientem

  • Wspieranie klienta w identyfikacji możliwości automatyzacji (analiza procesów biznesowych, przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w budowie i produkcyjnym wdrażaniu rozwiązań z wykorzystaniem rozwiązań klasy RPA (np. UiPath, Blue Prism, Automation Anywhere,)

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w obszarze IT lub w zakresie optymalizacji i automatyzacji procesów

  • Odznaczasz się umiejętnością logicznego myślenia i strukturyzowania oraz analizą i syntezą danych

  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna

3

3. Rozmowa z Klientem Onwelo