Oferta pracy

Specjalista ds. rynku (Czechy, Słowacja)

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Proofreeading i korekta językowych wersji stron internetowych

  • Tłumaczenia na potrzeby strony internetowej i działań marketingowych

  • Implementacja promocji na strony www

  • Śledzenie sprzedaży i rekomendowanie rozwiązań

  • Budowanie pozytywnego wizerunku DeeZee na rynku czeskim i słowackim

  • Tworzenie treści pod SEO

  • Współpraca z działem marketingu

  • Kontakt z influencerami

  • Przygotowanie i wysyłanie newsletterów i pushów

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem e-commerce i modą

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego i słowackiego

  • Chęć rozwoju w branży e-commerce

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Dobra znajomość trendów na rynku

To oferujemy

  • Pracę w DeeZee! – jednym z największych w Polsce modowych sklepów internetowych;

  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole;

  • Możliwość rozwoju w obszarze e-commerce/digital

  • Pracę w biurze w centrum Krakowa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi