Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Spółek Giełdowych

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa papierów wartościowych spółek z grupy,

  • aktywny udział w procesach tworzenia i publikacji raportów bieżących i okresowych spółek z grupy,

  • obsługa organizacyjna i dokumentacyjna inwestorów i transakcji,

  • zabezpieczenie polityki insiderów,

  • dbałość o prawidłowych przebieg informacji i dokumentacji między spółkami z grupy a instytucjami rynku kapitałowego.

Nasze wymagania

  • znajomość ksh w obszarze spółek kapitałowych

  • znajomość ustawy o ofercie publicznej

  • znajomość rozporządzenia MAR

  • znajomość zasad dobrych praktyk spółek notowanych na giełdzie

  • 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w domu maklerskim, spółce notowanej na giełdzie lub firmie doradczej

  • ukończone studia w zakresie prawa, ekonomii, finansów

  • Ponadto:

  • tempo: wielozadaniowość, dynamika w myśleniu i działaniu, determinacja, fokus na cel

  • talent: logiczne i analityczne myślenie, kojarzenie, merytoryka, spryt, efektywne wykorzystanie zasobów

  • troska: pozytywne usposobienie, energa, zrozumienie

  • technologia: znajomość aplikacji instytucji rynku kapitałowego, umiejętność pracy na dyskach wspólnych

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży OZE,

  • będziesz mógł realizować własne pomysły,

  • masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia,

  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów,

  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera,

  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat,

  • możesz mieć kartę Multisport,

  • wypijesz pyszną kawę – bez limitu :)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • komputer służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy