Oferta pracy

Specjalista ds. rynku węgierskiego

DeeZee Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami z zagranicy: odbieranie połączeń przychodzących, odpisywanie na maile i wiadomości na Facebooku

  • proofreeading i korekta wersji węgierskiej strony internetowej

  • tłumaczenie copy pod posty na Facebook, Instagram i banery

  • implementacją promocji na stronę www

  • budowanie pozytywnego wizerunku DeeZee na rynku wegierskim

  • tworzenie treści pod SEO

  • współpraca z działem marketingu

  • kontakt z węgierskimi influencerami

  • przygotowanie i wysyłanie newsletterów i pushów

  • zgłaszanie bieżących problemów

Nasze wymagania

  • interesujesz się obszarem e-commerce i modą

  • znasz bardzo dobrze język węgierski i kulturę Węgier

  • stawiasz na rozwój i nie boisz się wyzwań

  • jesteś osobą kreatywną i zaangażowaną

  • znasz bardzo dobrze trendy na rynku

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze e-commerce

To oferujemy

  • Pracę w DeeZee! – jednym z największych w Polsce modowych sklepów internetowych;

  • świetną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • elastyczne formy zatrudnienia;

  • pracę w młodym i ambitnym zespole;

  • możliwość rozwoju w obszarze e-commerce/digital

  • pracę w biurze w centrum Krakowa

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

DeeZee.pl – to przede wszystkim miejsce gdzie zrealizujesz odważne i kreatywne pomysły! Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych, który w branży e-commerce fashion od ponad 14 lat zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Od niedawna DeeZee jest członkiem Grupy Kapitałowej CCC. Na co dzień prowadzimy komunikację do prawie 2 mln obserwatorów na profilach Social Media. Sprawdź nas i dołącz do świetnego zespołu!

Przewiń do profilu firmy