Oferta pracy

Specjalista ds. Ryzyka Kontrahenta

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomiar i analiza ryzyka zawartych transakcji w kontekście danego kontrahenta,

  • planowanie rozwoju narzędzi analitycznych i źródeł danych na potrzeby modelowania ryzyka braku zgodności,

  • sporządzanie analiz kierowanych na różne szczeble zarządcze,

  • implementacja nowych regulacji z zakresu ryzyka braku zgodności po stronie Banku,

  • udział w różnorodnych projektach wewnętrznych,

  • testowanie implementacji rozwiązań w systemach IT.

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze ryzyka kontrahenta treasury banku,

  • znasz regulacje w zakresie działalności skarbowej banków,

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym lub matematycznym),

  • znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym,

  • znasz podstawy SQL, masz doświadczenie w pracy z bazami danych,

  • masz wysokie umiejętności analityczne oraz potrafi efektywnie prezentować opracowania i wdrożenia dla odbiorców na różnych szczeblach zarządzania,

  • jesteś kreatywna/ny, lubisz wyzwania i nowe zadania,

  • jesteś samodzielna/ny i odpowiedzialna/ny, potrafi wziąć odpowiedzialność za swoją pracę.

  • Posiadane certyfikaty zawodowe PRM, FRM, CFA, a także znajomość systemu skarbowego Fusion Kondor+ będą dodatkowym atutem.

  • Znajomość produktów skarbowych, w tym instrumentów pochodnych, oraz zasad pomiaru, kontroli i monitorowania ryzyka kontrahenta lub rynkowego będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę, wsparcie w rozwoju, ambitne zadania,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop