Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Główne zadania:

    • Przygotowywanie raportów oraz analiz pod kątem zmian optymalizujących ryzyko kredytowe,
    • Monitoring jakości portfela kredytowego zgodnie z przyjętym apetytem na ryzyko,
    • Definiowanie, wdrażanie i rozwój procesów kontroli ryzyka kredytowego, wraz z innymi obszarami Kasy,
    • Rekomendowanie zmian do polityki kredytowej w zakresie m.in. narzędzi wykorzystywanych w procesie zatwierdzeń, produktów, wymogów dokumentacyjnych, procesu weryfikacji i segmentacji klientów,
    • Budowa oraz weryfikacja algorytmów stosowanych w procesie zatwierdzeń.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: matematyka/statystyka, ekonometria, finanse i bankowość lub pokrewne,
    • Znajomość języka zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych,
    • Zaawansowana znajomość programu MS Excel,
    • Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność,
    • Zdolności analityczne oraz umiejętność szybkiego uczenia się,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Możliwości rozwoju,
    • Udział w budowaniu wysokiej pozycji Kasy na rynku usług finansowych.

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Gdyni - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji procesu bieżącej rekrutacji (zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27/04/2016r/ w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE --RODO)”.