Specjalista ds. Ryzyka Projektów Inwestycyjnych / Ryzyka Wartości Firmy

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i ocena ryzyka projektów inwestycyjnych oraz ryzyko wartości firmy

  • Opracowywanie i weryfikacja modeli finansowych projektów inwestycyjnych oraz wyceny wartości firmy

  • Wykonywanie wycen przedsiębiorstw, instrumentów finansowych, projektów inwestycyjnych, z zastosowaniem metod symulacyjnych (Monte Carlo)

  • Weryfikacja przedstawionych projekcji finansowych oraz wycen wartości firmy

  • Monitorowanie sytuacji na rynkach i w spółkach

  • Dokonywanie analiz oraz przygotowywanie raportów

  • Analiza praktyk rynkowych w zakresie ryzyka projektów inwestycyjnych i wartości firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w instytucji finansowej w obszarze oceny ryzyka projektów inwestycyjnych i/lub wyceny wartości firmy (PE, VC, M&A), biznesowej i/lub bankowości inwestycyjnej

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu finansów, w szczególności analizy finansowej, oceny ryzyka projektów inwestycyjnych, wyceny wartości firmy oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie

  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz analizie prognoz i modeli finansowych;

  • posiadanie (lub w trakcie ubiegania się) tytułu CFA, CIMA lub ACCA

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w ocenie ryzyka projektów inwestycyjnych

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, matematyka, fizyka, metody ilościowe, statystyka, ekonometria lub pokrewne

  • Kreatywność przy realizowanych zadaniach oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)

  • Umiejętność przygotowywania oraz prowadzenia prezentacji

  • Znajomość pakietu MS Outlook – Excel, Power Point

  • Umiejętność wdrażania nowych rozwiązań i modeli

Mile widziane

  • Obsługa wybranych języków programowania/narzędzi (Python, SQL, KNIME)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy

  • Pracę w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodniej lokalizacji w centrum miasta

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Dużą samodzielność przy wykonywanych obowiązkach

  • Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych i projektowych

  • Ciekawe i dynamiczne zadania dające okazję do współpracy z wieloma zespołami w grupie ARP

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami. Mamy bogaty portfel spółek, zarządzamy dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi. Różnorodność projektów, jakimi się zajmujemy sprawia, że praca u nas to wyjątkowe wyzwanie. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów i ekspertów. Gwarantujemy umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osoby do Biura Ryzyka.

Przewiń do profilu firmy