Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sądowych/egzekucyjnych

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.

Świętego Mikołaja 7

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa spraw na etapie postępowania sądowego/egzekucyjnego

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych spraw

  • kontakt telefoniczny z sądem i komornikiem

  • prace związane z systemem EPU

  • raportowaniem czynności w systemie bazodanowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze postępowania sądowego lub egzekucji komorniczej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • zdolność szybkiego uczenia się

  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość obsługi EPU/ Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • dobre i elastyczne warunki zatrudnienia

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole

  • możliwość awansu wewnętrznego

  • zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwój dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy