Oferta pracy

Specjalista ds. sądowych

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka KomandytowaO firmie

  • 55-010 Siechnice, Polska
    Siechnice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa

55-010 Siechnice

Siechnice

Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi prawne i biznesowe dla przedsiębiorców. Współpracujemy z największymi polskimi i europejskimi instytucjami. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej firm, w zarządzaniu wierzytelnościami, a także w obsłudze funduszy inwestycyjnych. Zaufali nam pionierzy rynku ubezpieczeniowego, branży energetycznej i wiele innych renomowanych firm.

Naszą pozycję budujemy w oparciu o jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Nasza siła tkwi w pracy zespołowej, a naszą wartością jest szacunek do ludzi.
Specjalista ds. sądowychNumer ref.: Miejsce pracy: Siechnice (okolice: Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice)

Twoje codzienne zadania:

  • sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych
  • analiza spraw i wybór optymalnej ścieżki procesowej
  • obsługa prawna w zakresie postępowania sądowego klientów Kancelarii
  • monitorowanie i analiza prowadzonych postępowań
  • bieżąca współpraca z sądami oraz organami administracji publicznej

Oczekujemy od Ciebie:

  • wyższego wykształcenia prawniczego (lub w trakcie studiów)
  • znajomości prawa cywilnego oraz procedury cywilnej
  • umiejętności redagowania pism procesowych oraz merytorycznego stosowania wiedzy w praktyce
  • samodzielności, dokładności i zaangażowania w zakresie realizowanych obowiązków
  • znajomość EPU będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + premia)
  • możliwość rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet zajęć sportowych
  • kulturę organizacyjną oparta na wzajemnym szacunku
  • work-life balance
  • pracę w nowoczesnym biurze, z kawą na dzień dobry
  • atrakcyjna lokalizacja biura:
    • poza Wrocławiem - dojazd bez korków
    • dostępny bezpłatny parking

Dojazd do Kancelarii z Wrocławia możliwy następującymi środkami komunikacji publicznej:

  • Autobusami nr 800, 810, 820 przystanek początkowy: Galeria Dominikańska;
  • Pociągiem – ze stacji: Dworzec Główny do stacji: Siechnice – czas dojazdu 10 minut.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Kancelarię Prawną HYPERION Gałek&Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą pod adresem ul. Kwiatkowskiego 24 w Siechnicach (55-011), w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Kancelarię Prawną HYPERION Gałek&Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą pod adresem ul. Kwiatkowskiego 24 w Siechnicach (55-011).”

Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy