Oferta pracy

Specjalista ds. Samochodów Używanych

Hyundai Motor PolandO firmie

Hyundai Motor Poland

Mokotów

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Skuteczne wdrożenie i rozwój programu importerskiego sprzedaży samochodów używanych
  • Monitorowanie wszystkich aspektów procesu sprzedaży pojazdów w sieci
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe samochodów używanych w programie Hyundai Promise
  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży samochodów używanych w sieci dealerskiej Hyundai
  • Weryfikacja cen samochodów używanych w sieci dealerskiej i aspektów związanych z wartościami rezydualnymi
  • Sprzedaż pojazdów firmowych do dealerów Hyundai
  • Proponowanie i wdrażanie nowych oraz usprawnianie już istniejących rozwiązań, procedur i procesów
  • Kontakt z Działem Marketingu w zakresie promocji programu samochodów używanych
  • Kontakt z Działem Rozwoju Sieci Dealerskiej w zakresie szkoleń dla handlowców programu Hyundai Promise
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami w zakresie szkoleń, coachingu, współpracy z instytucjami finansowymi i firmami ubezpieczeniowymi

Profil kandydata:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze automotive, leasingu, ubezpieczeń, w tym również w obszarze aut używanych (re-marketingu)
  • Znajomość rynku automotive (CFM, leasing, importer, dealer) oraz znajomość procesów w sektorze finansowania motoryzacji (leasing, ubezpieczenia, pożyczki)
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz interpersonalne
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań
  • Dokładność, samodzielność i rzetelność w działaniu

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do posiłków, lekcje języka angielskiego)
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia potrzebne do właściwej organizacji pracy - samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej spółce
  • Prace w nowoczesnym biurze na warszawskim Mokotowie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy