Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SAP Business One

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Poszukujemy też programistów do projektów wewnętrznych. Kandydatom doradzamy w zakresie doboru stanowiska pracy, rozwoju umiejętności oraz kształtowania ścieżki kariery.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264

    Dla jednego z naszych klientów- międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otwiera nowy oddział w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Miejsce pracy: Wrocław | PM/SAP/WR

      Opis stanowiska:

    - uczestniczenie we wdrożeniach i ciągłych ulepszeniach, w tym projektowanie, konfiguracja, testowanie i wdrożenia,

    - zapewnienie wiedzy z zakresu SAP Business One we wszystkich obszarach funkcjonalnych aplikacji w odpowiedzi na wymagania biznesowe,

    - rozwijanie relacji z kluczowymi klientami biznesowymi,

    - zapewnienie pomocy w rozwiązywaniu złożonych problemów, wsparcie i utrzymanie aplikacji,

    - Miejsce pracy: Wrocław

      Wymagania:

    - doświadczenie we wdrożeniu ERP – jako konsultanta lub specjalista IT,

    - wiedza z zakresu SAP Business One,

    - chęć i umiejętność pracy z Klientem,

    - biegła znajomość języka angielskiego,

    - gotowość do odbywania podróży służbowych.

      Oferujemy:

    - zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,

    - pakiet benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie,

    - niekorporacyjna atmosfera pracy,

    - ciekawe zadania.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje

    Wyślij CV, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny, na adres:

    Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

    Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/praca