Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. SAP

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko:

    6394

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość systemu SAP ze wskazaniem na moduł sprzedażowy SD
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (szczególnie w firmie produkcyjnej)
    • Wyższe wykształcenie w zakresie IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dyspozycyjność (delegacje zagraniczne)
    • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność
    • Zdolności analityczne
    • Prawo jazdy kategoria B

    Obowiązki:

    • Praca w międzynarodowym zespole przy nowych wdrożeniach oraz przy utrzymaniu istniejących instalacji SAP
    • Zapewnienie wsparcia przy rozwiązywaniu problemów związanych z systemem SAP
    • Konfigurowanie systemu SAP-Logistics
    • Analizowanie ewentualnych potrzeb zmian ustawień systemu/procesu
    • Tworzenie dokumentacji nowych procesów dla Użytkowników Końcowych
    • Zarządzanie dokumentacją procesów w SAP
    • Efektywna współpraca z Użytkownikami Końcowymi SAP poszczególnych komórek organizacyjnych

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    opisopis