Oferta pracy

Specjalista ds. SAP

Brose Sitech

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o funkcjonowanie i rozwój systemu w obszarze MM,WM,PP, SD

  • zapewnienie wsparcia dla K-userów oraz użytkowników SAP,

  • rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze SAP,

  • udział w lokalnych i grupowych projektach SAP,

  • prowadzenie dokumentacji SAP,

  • szkolenia dla użytkowników SAP,

  • zarządzanie zmianą w systemie SAP i dokumentacja zmian.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne,

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze administracji systemem SAP,

  • bardzo dobra znajomość procesów logistycznych w firmie produkcyjnej,

  • doświadczenie w konfiguracji modułów (MM, WM, PP, SD),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego),

  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania i organizowania pracy własnej (ustalanie priorytetów) oraz dzielenie się wiedzą,

  • dokładność, systematyczność, samodzielność komunikatywność oraz dyspozycyjność,

  • posiadasz prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • znajomość programowania ABAP (raporty, user-exity, smartforms, interfejsy).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • kontakt z nowymi technologiami,

  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie do nauki i szkoleń,

  • liczne benefity finansowe,

  • świadczenia urlopowe i świąteczne,

  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,

  • opiekę zdrowotną,

  • pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,

  • elastyczny czas pracy.